Primary tabs
- Overall by Country
- Individual Disciplines(active tab)
- Team Disciplines
- Video Archives
- Photo Archives
Han Yun Ok | DPR KOREA |
Rivera Dennis | PUERTO RICO |
SPARRING
Welten Marianna | NETHERLANDS | ||||
Beaulieu Lucie | CANADA | ||||
Buissiere Marie Claude | CANADA | ||||
Choe Ryon Hwa | DPR KOREA |
Lemelin Johanne | CANADA | ||||
Kim Jong Hui | DPR KOREA | ||||
Hristou Gianna | GREECE | ||||
Karin Sandberg | SWEDEN |
Hwang Yong Mi | DPR KOREA | ||||
Van-Der-Berg Diana | NETHERLANDS | ||||
Condro Sabrina | ARGENTINA | ||||
Papirovnyik Monika | HUNGARY |
Vega Omayra | PUERTO RICO | ||||
Fabian Eva | HUNGARY | ||||
An Un Ok | DPR KOREA | ||||
Kim Un A | DPR KOREA |
Rajkai Andrea | HUNGARY | ||||
Han Yun Ok | DPR KOREA | ||||
Pazar Gitta | HUNGARY | ||||
Castro Eva | SPAIN |
Cocu John | NETHERLANDS | ||||
Reinic Mladen | YUGOSLAVIA | ||||
Majer Egon | YUGOSLAVIA | ||||
Pigni Fernando | ARGENTINA |
Shaur Mario | ARGENTINA | ||||
Agrafiotis Anastas | GREECE | ||||
Samardjija Zoran | YUGOSLAVIA | ||||
Ciric Nebojsa | NETHERLANDS |
Rivera Dennis | PUERTO RICO | ||||
Christakos John | USA | ||||
Kozak Laszlo | HUNGARY | ||||
Weibhardt Joachim | GERMANY WEST |
Papadopoulos Pantelis | GREECE | ||||
Ford Peter | PUERTO RICO | ||||
Galeano Jose | HONDURAS | ||||
Cheng Chang Onn | MALAYSIA |
Pajewski Krzysztof | POLAND | ||||
Solano Sixto | PUERTO RICO | ||||
Isaksen Christian | GREENLAND | ||||
Kiriazos Thomas | GREECE |
PATTERN
Kim Jong Hui | DPR KOREA | ||||
Cappelen Antonie | NORWAY | ||||
An Un Ok | DPR KOREA | ||||
Nielsen Tone Melvaer | NORWAY |
Kim Jong Hui | DPR KOREA | ||||
Condo Sabrina | ARGENTINA | ||||
Ducharme Isabelle | CANADA | ||||
Han Yun Ok | DPR KOREA |
U Jong Hwa | DPR KOREA | ||||
Choe Ryon Hwa | DPR KOREA | ||||
Ragde Eva Birkefeldt | NORWAY | ||||
Beaulieu Lucie | CANADA |
Kim Kwang Chol | DPR KOREA | ||||
Kim Sok Nam | DPR KOREA | ||||
Egeto Imre | HUNGARY | ||||
Kim Sun Nam | DPR KOREA |
Svenden John Arild | NORWAY | ||||
Choe Sang Chol | DPR KOREA | ||||
Affatigato Vincent | USA | ||||
Edger Teoh | MALAYSIA |
Sabalain Pablo | ARGENTINA | ||||
Maroist Marcel | CANADA | ||||
So Man Chol | JAPAN | ||||
Vatrano Marcelo | ARGENTINA |
POWER TEST
Blissett Albert | UK |
Katayamaa Jari | SWEDEN |
Cappelen Antonie | NORWAY | ||||
Gantner Chris | USA |
Papirovnyik Monika | HUNGARY | ||||
Buissiere Jean | CANADA |
Beaulieu Lucie | CANADA | ||||
Totikidis Anestis | GREECE |
SPECIAL TECHNIQUE
Solano Sixto | PUERTO RICO |
Rivera Dennis | PUERTO RICO |
Han Yun Ok | DPR KOREA | ||||
Bernardo Eduardo | ARGENTINA |
Worz Ulrike | GERMANY WEST | ||||
Sabalain Pablo | ARGENTINA |
Han Yun Ok | DPR KOREA | ||||
Helmersen Hans Jorgen | NORWAY |
FREE SPECIAL TECHNIQUE
Hwang Yong Mi | DPR KOREA | ||||
Nielsen Christian | GREENLAND |